Auto supirkimas Kaune

Domina Auto supirkimas Kaune ir Kauno apylinkėse ? Patekai į tinkamą vieta, užpildyk formą ir gauk geriausią kainos pasiūlymą arba praversk mūsų skelbimus ir gauk kontaktą iš esamų pardavėjų.

Kodėl auto supirkimas Kaune geriausias pas mus ?

Kai kiekvienas automobilių entuziastas jaučiasi norintis atsisveikinti su savo automobiliu, ateina laikas juo atsikratyti. Nuo tos akimirkos prasideda pardavimo vietos paieška, skelbimo rengimas, automobilio paruošimas skelbimui.

Per ilgą laiką mes įgijome daug patirties, todėl galime atlikti profesionalų automobilio vertinimą, kuris bus kuo artimesnis rinkos vertei. Garantuojame visišką sandorio skaidrumą. Automobilio pirkimo procesas trunka ne ilgiau kaip vieną dieną. Pasirašius pirkimo-pardavimo sutartį, pinigus gausite į rankas. Verta paminėti, kad dirbame ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.

Kodėl verta kreiptis į auto supirkėjus Kaune?

  • Mūsų specialistai nedelsdami įvertins jūsų automobilį;
  • Sąžininga kaina – automobilio kaina bus kuo artimesnė rinkos kainai;
  • Automobilį perkame per vieną darbo dieną. Pinigai mokami kortele arba grynaisiais;
  • Užtikriname kiekvieno sandorio teisinį patvirtinimą;
  • Automobilio pirkėjo ilgai ieškoti nereikės.
  • Oficialus automobilių supirkimas
  • Utlizavimo sertifikatas
  • Atvykstame į jūsų vieta Kaune

Mes specializuojamės parduodant, aptarnaujant ir superkant automobilius Kaune. Jūsų lauks mandagus personalas, teisinis skaidrumas ir greita sandorio registracija. Mūsų meistrai apžiūrės jūsų modelį, patikrins važiuoklės, elektronikos prietaisų ir galimybių tinkamumą eksploatuoti. Įvertinkite automobilio salono būklę ir išvaizdą. Atlikę diagnostiką sužinosite automobilio būklę atitinkančią kainą ir galėsite nuspręsti, ar jį parduoti, ar ne.

Automobilių supirkimas Kaune?

Dabartinė situacija naudotų automobilių supirkimo rinkoje Kaune yra tokia, kad asmuo, kuris nusprendė parduoti savo automobilį, pirmiausia veikia kaip pardavimo vadybininkas, ilgą laiką ieško pirkėjo. Natūralu, kad tokiomis aplinkybėmis apie greitą automobilio pardavimą nebegalima kalbėti. Tada reikia atsijoti įvairius nesąžiningus pirkėjus – šis etapas yra bene sunkiausias, nes turite būti automobilių mechanikas, teisininkas ir pardavėjas viename asmenyje. Vėlgi, tariamas automobilio pardavimo paprastumas yra apgaulingas; iš tikrųjų tai gana ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis daug pastangų ir laiko, kuris blogiausiu atveju gali baigtis net automobilio praradimu.

Auto pardavimo PATARIMAI

Automobilio techninę priežiūrą atlikite oficialiose tarnybose. Įrašai serviso knygelėje –  didina pirkėjo pasitikėjimą automobilio kokybe ir kelia papildomą susidomėjimą.

Jei kėbulas turi nedidelių pažeidimų, įbrėžimų ir įskilimų, neskubėkite jo perdažyti. Tai brangiai kainuojanti procedūra, o šviežias dažų sluoksnis gali atbaidyti pirkėją nuo minties, kad automobilis buvo patekęs į avariją.

Saugokite automobilio pirkimo-pardavimo sutartį bent 2 metus. Jei pirkėjams ir (arba) pardavėjams ar valdžios institucijoms kiltų klausimų, jie gali jums labai padėti.

Automobilių supirkimas kaune

Mūsų įmonė užsiima automobilių supirkimas Kaune paslaugom. Perkame turėdami tikslą perparduoti – rūpinamės visais klausimais, įskaitant pasirengimą prieš pardavimą. Jei yra techninių niuansų, mes juos išsprendžiame. Mes neperkame transporto priemonių už automobilių rinkos kainą. Mūsų pasiūlymas yra šiek tiek mažesnis. Atsižvelgiame į automobilio būklę ir istoriją.

Gauname tikėtiną vidutinę rinkos kainą.

Dažnai, savo ruožtu, jie vadina išpūstomis sumomis. Tačiau mokestis turi būti adekvatus. Svarbu į tai atkreipti dėmesį, stebėti.

Dažnai žmonės perskambina. Prieš pusę metų paskambinęs vyras jau buvo pamirštas. Jis norėjo vienos kainos, o mes – kitos. Praėjo pusė metų, ir jis perskambina ir sako: „Esu pasirengęs įvykdyti jūsų sąlygas”. Pastaruoju metu, jei paimtume 2-3 metų statistiką, žmonės suprato, kur jie eina ir kad mes nesiūlysime rinkos kainas Kaune, daugelis žmonių nesupranta, kas yra greitas automobilių supirkimas Kaune.

Scroll to Top