Geely Supirkimas: Kinijos automobilių gamintojas įsigyja daugybę įmonių

Kas yra Geely?

Geely yra Kinijos automobilių gamintojas, kuris įkurtas 1986 metais. Jie gamina automobilius ir kitus transporto priemones, įskaitant elektromobilius ir automobilius su hibridiniais varikliais. Geely yra viena iš greičiausiai augančių Kinijos automobilių gamintojų ir taip pat yra didžiausias privatus automobilių gamintojas Kinijoje. Per pastaruosius kelis metus Geely aktyviai plėtojosi ir akvizicijų būdu įsigijo daugybę įmonių visame pasaulyje.

Kokios įmonės buvo įsigytos?

Per pastaruosius kelis metus Geely supirko daugybę automobilių gamintojų ir kitų transporto priemonių gamintojų. Šie pirkimai apima įmones, tokias kaip Volvo, London Taxi Company, Proton ir Lotus. Be to, Geely yra didžiausias Daimler AG akcininkas ir turi 9,69% jų akcijų. Geely taip pat yra įsigijusi mažą elektrinės transporto priemonės gamintoją Terrafugia.

Kodėl Geely supirko šias įmones?

Geely supirkimas daugelio automobilių gamintojų ir kitų transporto priemonių gamintojų turi strateginį tikslą. Pavyzdžiui, Geely įsigijus Volvo, jie gavo prieigą prie Volvo technologijų, kurias jie naudoja savo automobiliuose. Be to, Geely turėjo galimybę plėsti savo verslą Europoje ir JAV. Įsigiję London Taxi Company, Geely pradėjo gaminti elektrinius taksus Londone, o įsigiję Terrafugia, jie pradėjo plėsti savo elektromobilių ir hibridinių variklių technologijas.

Kokie yra Geely planai ateityje?

Geely turi ambicingų planų ateityje. Jie planuoja gaminti daugiau elektromobilių ir hibridinių variklių. Jie taip pat planuoja plėsti savo verslą visame pasaulyje. Geely tikslas yra tapti viena iš didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje ir konkuruoti su tokiomis įmonėmis kaip Toyota ir Volkswagen.

Apibendrinant

Geely yra geidžiantis plėsti savo verslą ir gauti prieigą prie naujų technologijų, kad taptų lyderiu automobilių pramonėje. Per pastaruosius kelis metus Geely supirkimas buvo vienas iš pagrindinių jų strategijos elementų, leidžiančių jiems greitai plėstis ir didinti savo vertę. Tai yra tik pradžia, o ateityje Geely tikisi pasiekti dar didesnių laimėjimų automobilių pramonėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top