Automobilių supirkimas Vilniuje

Geriausias automobilių supirkimas Vilniuje pas mus. Automobiliusupirkimas.org gausite pinigus iš karto ir jums nereikės gaišti laiko ieškant pirkėjo. Siūlome palankias finansines sąlygas, aiškias ir sąžiningas taisykles bei individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Esame patikimas automobilių supirkimo kontrahentas ne tik Vilniuje , bet ir visame Vilniaus rajone.

Kodėl rinktis Automobilių supirkimas Vilniuje pas mus ?

Superkame automobilius už grynuosius pinigus. Priimame 1990-2015 m. gamybos lengvuosius ir krovininius automobilius, tinkamus eksploatuoti, apgadintus, sudaužytus, be jokių svarbių mokesčių. Nesvarbu, kokia automobilio techninė būklė. Nesvarbu, kokios jis markės. Jei jus domina pirkimas už automobilį Vilniuje, užpildykite ir atsiųskite mums paraiškos formą. Mes atvyksime pasiimti automobilio nurodytoje vietoje ir nemokamai jį pervešime vilkiku.

Supirkimo privalumai

Mūsų automobilių supirkimas Vilniuje – tai sąžiningos kainos ir visapusiškas aptarnavimas, taip pat ir transporto priemonių atidavimo į metalo laužą srityje. Išduodame transporto priemonės laužo sertifikatą, reikalingą jos išregistravimui biure. Atminkite! Nevažiuojančiam autotraukiniui taip pat taikoma prievolė sumokėti civilinę atsakomybę. Atsikratykite šios problemos. Jūsų automobilį nupirksime iš karto ir už grynuosius pinigus.

Auto supirkimas vilniuje kainos skaičiavimas

Vertindami automobilį pirmiausia remiamės jūsų atsiųsta paraiškos forma, tada atliekame išsamią vizualinę apžiūrą ir nurodome tikslią kainą. Svarbiausias transporto priemonės vertę lemiantis veiksnys yra jos techninė būklė, taip pat keletas elementų, į kuriuos visada atkreipiame dėmesį, įskaitant, bet neapsiribojant:

  • Automobilio senumo
  • transporto priemonės kėbulo, važiuoklės, variklio ir salono būklę,
  • elektros ir pakabos efektyvumą,
  • remonto istorija ir būklė be avarijų,
  • bendra išvaizda.

Remdamiesi forma nustatome apytikslę kainą, o tikslią sumą pateikiame vietoje, kad patenkintume savo klientų lūkesčius, o grynaisiais pinigais atsiskaitome iš karto po sandorio užbaigimo.

Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilių supirkimą vilniuje

Tokius klausimus gauname apie automobilių supirkimas vilniuje ir visoje Lietuvoje .

Ar verta parduoti automobilį pas mus?

Dirbti su mumis verta, nes tai suteikia daug privalumų ir užtikrina patogų, greitą ir pelningą sandorį. Su mumis galite gauti pinigų akimirksniu, užuot laukę skambučių iš žmonių, norinčių įsigyti automobilį.

Bendradarbiaudami su mumis taip pat galite parduoti seną transporto priemonę Vilniuje, kuri yra prastos techninės būklės arba visai nevažiuoja. Mes netgi superkame automobilius, kurie tikriausiai nerastų pirkėjo.

Kodėl rinktis automobilių supirkimas Vilniuje pas mus, o ne kitur?

Gaunate iškart daug skirtingų pasiūlymų iš skirtingų supirkėjų, todėl renkatės geriausią kainą ir greičiausią atvykimą.

Kokius automobilius galite parduoti su mumis?

Čia galima parduoti beveik visas transporto priemones. Priimame bet kokios markės automobilius. Perkame senus, naujus ir naudotus automobilius. Mus domina 1990-2020 m. automobiliai, nepriklausomai nuo to, ar jie yra veikiantys, ar apgadinti. Taip pat priimame techniškai netvarkingas, smarkiai apgadintas transporto priemones ir transporto priemones, už kurias nemokami einamieji mokėjimai. Pinigus iš mūsų galite gauti nepriklausomai nuo transporto priemonės techninės būklės.

Kaip vertinamos transporto priemonės?

Dirbame su patyrusiu ir kvalifikuotu turto vertintoju. Jis atlieka teisingą vertinimą pagal paraiškos formą. Jame pateikiama visa būtina informacija apie transporto priemonę. Taip galime įvertinti kainą, kurią esame pasirengę mokėti už automobilį. Jai įtakos turi techninė būklė, vizualinė būklė ir visi kiti aspektai, kurie turi įtakos transporto priemonės vertei. Atliekant patikrinimą atsižvelgiama į kiekvieną iš šių veiksnių. Mūsų įmonė siūlo geriausias kainas visame Lodzės regione.

Koks yra automobilio pirkimo principas?

Bendradarbiauti su mumis nėra sudėtinga. Sandoriai atliekami labai greitai ir yra puikus būdas greitai atsikratyti nereikalingos transporto priemonės. Norintiems parduoti savo automobilį tereikia užpildyti formą, kurią rasite mūsų svetainėje. Jame pateikta informacija yra susijusi su parduodamo automobilio specifika. Užpildžius paraišką, belieka laukti mūsų darbuotojo atsakymo. Jis atliks pirminę sąmatą ir pateiks jums siūlomą orientacinę kainą. Jei jus tenkina kaina, galite susitarti dėl apžiūros. Tada atvyksime su savo sunkvežimiu ir užbaigsime pardavimą. Kiekvienas sandoris atliekamas su reikiamais dokumentais, o pinigai pervedami grynaisiais pinigais.

Kiek pinigų galiu gauti už atidavimą į metalo laužą?

Automobilius, skirtus atiduoti į metalo laužą, vertiname pagal dabartinę faktinę metalo laužo kainą.

Kaip greitai galiu tikėtis, kad sandoris bus įvykdytas?

Išsiuntus užklausą, belieka laukti mūsų darbuotojo atsakymo. Paprastai tai trunka keliasdešimt minučių. Jis pasakys, kokią kainą galime pasiūlyti už atitinkamą automobilį. Jei jis atitinka jūsų reikalavimus, nedelsdami atvyksime į nurodytą vietą. Superkame auto Vilniuje ir jo apylinkėse. Vilniuje atvyksime į vietą su sunkvežimiu ir atliksime apžiūrą. Jei jus tenkina mūsų pasiūlyta kaina, pasirašysime pirkimo sutartį.

Kaip mokame?

Grynieji pinigai paprastai yra patogiausia mokėjimo forma, todėl jais atsiskaitome dažniausiai. Paprašius, pinigus taip pat galime pervesti į banko sąskaitą. Paprastai taip elgiamės, kai mokame didesnes sumas.Galime garantuoti, kad automobilių supirkimas Vilniuje iš mūsų įmonės bus geriausia kaina nei kituose.

 

 

Scroll to Top