Senų automobilių supirkimas

Pabodo senas autombilis ir norite jį parduoti? Turime sprendimą tai yra senų automobilių supirkimas visoje Lietuvoje. Perkame senus ir prastos būklės, automobilius defektais, nevažiuojančius, be TA apžiūros.Užpildykite formą ir visi automobilių supirkėjai su Jumis sukontaktuos bei pateiks savo kainos pasiūlymą. Tai ko gero geriausias senų automobilių supirkimas šiais laikais.

Senų automobilių supirkimo patirtis

Ilgametė senų automobilių supirkimo patirtis – tai įrodymas, kad klientai pasitiki mūsų paslaugomis ir kad taikoma griežta pardavimo tvarka.Pamirškite apie paslėptas sutarties sąlygas arba neteisingą transporto priemonės kainos įvertinimą. Jei norite parduoti seną naudotą automobilį už gerą kainą, kreipkitės į mus.Suteikiame išsamias konsultacijas, oficialiai registruojame išpirkimą ir objektyviai apskaičiuojame jūsų automobilio kainą.

Automobilių supirkimas – padės greitai ir pelningai parduoti automobilį.

Automobilių rinka sparčiai keičiasi, todėl keičiasi ir naudotų automobilių kainos. Jei norite sutaupyti laiko ir gauti tikslią informaciją apie automobilio kainą, rekomenduojame kreiptis į mus.

Susisiekę su mumis nemokamai įvertiname naudotą automobilį ir suteikiame išsamią konsultaciją. Mūsų pradinė paslauga iš jūsų biudžeto nesumažins nė cento. Taip sutaupoma pinigų, laiko ir nervų. Savo seną automobilį galėsite parduoti už teisingiausią ir objektyviausią įmanomą kainą.

Senų automobilių supirkimas bei paslaugos

Siūlome universalias senų senų automobilių supirkimas paslaugas. Perkame bet kokio biudžeto automobilius, įskaitant senu sportinius ir senus aukščiausios klasės automobilius (šiuos modelius savininkams sunkiausia parduoti, o mes padedame tai padaryti), daugiausia dėmesio skiriame senos aukščiausios klasės markių automobilių supirkimui, tačiau iš tiesų galime nupirkti bet kokią transporto priemonę.

Už savo seną automobilį galite gauti gerą kainą per trumpiausią įmanomą laiką.

  • Telefonu rba internetu sužinosite kainą.
  • Ekspertas nemokamai atvyks į Jums patogią vietą.
  • Mokėjimas bet kokia forma: grynaisiais pinigais arba banko pavedimu.

Maksimaliai supaprastinkite senų transporto priemonių pardavimo procesą. Siūlome aukštas senų automobilių supirkimo kainas

Senų automobilių supirkimo kaina

Siūlome senų auto teisingą kainą. Mūsų kaina yra geresnė už rinkos vidurkį, o pardavimo procesas trunka vidutiniškai dvi valandas. Atsiskaitymas atliekamas bet kokia patogia forma. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai greitai priima sprendimą dėl seno automobilio pirkimo. Tokiu atveju kaina, paskelbta atliekant vertinimą internetu, lieka nepakitusi. Senus naudotus automobilius galima įsigyti, net jei jie yra areštuoti banko arba buvo apgadinti per avariją. Perkame 8 iš 10 patikrintų senų automobilių. Jei automobilis neturėjo avarijos, yra 1 savininko arba jo rida nedidelė, sąmatą padidinkite 20 %.

Kada jums reikia mūsų paslaugų?

1) Jums reikia skubiai parduoti seną  automobilį.

Pirkėjas turi kuo greičiau priimti sprendimą. Būkite atsakingi ir mokūs.

2) Nėra laiko paruošti seną automobilį prieš pardavimą ir susitikti su klientais.

Nedidelis kainos sumažinimas sutaupys daug streso ir rūpesčių.

3) mažesnė rizika.

Saugumas yra mūsų prioritetas.

Kodėl rinktis mus?

Geriausias bet kurio senų automobilio supirkimo pasiūlymas yra 80 % automobilio rinkos vertės. Tokia yra senų automobilių pirkimo verslo realybė. Svarbu suprasti, kad iš šios sumos turi būti atimtas tarpininko (automobilių aukciono) komisinis mokestis.

Dabar atsakykite sau į klausimą: „Įmonė, kuri reklamai išleidžia daug eurų per mėnesį, gali dirbti su nedideliu mokesčiu?” Žinoma, kad ne! Šią premiją galiausiai sumokėsite jūs, todėl į rankas gausite mažesnę sumą , todėl senų automobilių supirkimas yra ta vieta kur jums reikia kreiptis dabar.

 

 

Scroll to Top