Automobilių supirkimas utilizavimui

Užildykite mūsų formą ir gaukite pasiūlymus už naudotą automobilį, automobilių supirkimas utilizavimui turint seną ir nenaudingą automobilį bus geriausias jūsų pasirinkimas atsikratant seno automobilio.

Jei  automobilių utilizavimas ? Mes padėsime atsakyti į visus reikiamus klausimus apie automobilio utlizavimą. Utlizavimas reikalingas žmonėms, kurie pasiruošę pirkti naują automobilį.Sutvarkome visus dokumentus dėl utlizavimo, o jūs gaunatę daugiau nei 1 000 eurų paramą iš valstybės įsigyti automobiliui pirkti.

Automobilių utilizavimas pliusai

Dažnai kyla klausimas kokie pagrindiniai pliusai utilizuojant seną automobilį. Automobilis dažniausiai smarkiai apgadintas, turi daug defektų gali ir nebevažiuoti tvarkyti automobilį tiesiog neverta.Ką daryti su tokiu auto… Geriausias pasirinkimas yra automobilio utlizavimas – išvengsite galim baudų už teršiantį automobilį, bus daugiau vietos kieme ar ant gatvės, apsaugosite gamtą.

Kiek kainuoja automobilio utilizavimas?

Automobilių utilizavimo kaina priklauso nuo keletos dalių: Automobilio metai, salonas, komplektacija, defektai bei dar daugelis kitų faktorių. Geriausią automobilio utlizavimo kainą galite nustatyti galite užpildę mūsų formą aukščiau, mes per 30 – 60 minučių nuo formos užildymo su jumis susisieksime jau paskaičiavę tikslią automobilio utilizavimo kainą.

Kiek gali užtrukti auto utilizavimas?

Auto utilizavimas daro įtaka daug skirtingų veiksnių, automobilio utlizavimas gali trukti keletą dienų, kartais dėl pažymų tikrinimo visas automobilio utilizavimas gali trukti kiek ilgiau, kadangi turime daug metų patirties visas procesas su mimis vyks sklandžiai ir užtikrintai.

Teršinčio automobilio utilizavimas

Turi aplinkai nedraugišką sena automobilį, kuris teršia aplinką ? Kodėl nepasinaudojus galimybe gauti 1000 eur vertės kompensaciją už gamtą teršiantį autombilį? Pateikiam sąlygas norint gauti auto utlizavimo kompensaciją.

  • Automobilis yra M1 klasės
  • Esate automobilio sąvininkas bent metus.
  • Jau nusprendėte pirkti ekologiškesnė gamtai automobilį.
  • Kreipsitės į automobilio supirkėją, kuris išduos sertifikatą.

 

Ar tikrai tiesa, kad automobiliai kenkia aplinkai?

„Automobiliai kenkia aplinkai” – taip mano daugelis žmonių. Deja, šiuo metu tenka pripažinti, kad tai tiesa. Taigi kodėl automobiliai tokie kenksmingi aplinkai? Atsakymas slypi automobilių išmetamosiose dujose. Deginant automobiliuose tokius degalus kaip benzinas ir dyzelinas, išsiskiria nuodingos medžiagos, pavyzdžiui, anglies dioksidas ir anglies monoksidas. Šios medžiagos sukelia įvairias aplinkosaugos problemas, pavyzdžiui, oro taršą ir visuotinį atšilimą, todėl žmonės sako, kad automobiliai kenkia aplinkai, todėl dažnai reikia pagalvoti ar automobilio utlizavimas nėra geriausias variantas.

Žinodami tai, ką jau žinome, negalime tiesiog palikti šios padėties tokios, kokia ji yra. Siekdamos sumažinti automobilių išmetamųjų dujų kiekį, pasaulio šalys kasmet nustato ir griežtina išmetamosiose dujose esančių kenksmingų medžiagų ribas.

Automobilių ateitis

Kuro elementais varomos transporto priemonės varomos elektra, gaunama vykstant cheminei reakcijai tarp vandenilio ir deguonies transporto priemonėje esančiame kuro elemente, o elektra varomos transporto priemonės varomos iš anksto akumuliatoriuose įkrauta elektra, kuri suka variklį. Nė viena iš šių transporto priemonių nedegina degalų, kaip dabartinės transporto priemonės su įprastais varikliais, todėl jos beveik neišskiria kenksmingų medžiagų, dėl kurių „kenkia aplinkai”. Kitaip tariant, jos pasiekia vadinamąjį nulinį išmetamųjų teršalų kiekį. Teigiama, kad apie 2035 m. daugiau nei pusė pasaulio automobilių bus tokios nulinės taršos transporto priemonės. Gamindami tokiems automobiliams skirtus gaminius, stengiamės mažinti visos visuomenės poveikį aplinkai.

Taršus automobilis

Automobilių teršalai daro tiesioginį ir ilgalaikį poveikį aplinkai. Automobilių išmetamosios dujos išskiria daugybę dujų ir kietųjų medžiagų, kurios sukelia visuotinį atšilimą, rūgščius lietus, kenkia aplinkai ir žmonių sveikatai. Variklio keliamas triukšmas ir išsilieję degalai taip pat sukelia taršą. Lengvieji automobiliai, sunkvežimiai ir kitos transporto rūšys labiausiai teršia orą Lietuvoje tačiau automobilių savininkai gali sumažinti savo transporto priemonių poveikį aplinkai, o jei situacija visiška bloga automobilio utilizavimas bus geriausias sprendimas.

Visuotinis atšilimas

Automobilių keliama tarša yra viena iš pagrindinių visuotinio atšilimo priežasčių. Automobiliai ir sunkvežimiai išmeta anglies dioksidą ir kitas šiltnamio efektą sukeliančias dujas, kurios sudaro penktadalį visos Lietuvos  taršos, susijusios su visuotiniu atšilimu. Šiltnamio efektą sukeliančios dujos sulaiko šilumą atmosferoje, todėl visame pasaulyje kyla temperatūra todėl auto utilizavimas čia ateina į pagalbą.

Automobilio tarša gamtai

Automobilių taršos padariniai yra plačiai paplitę ir daro įtaką oro, dirvožemio ir vandens kokybei. Azoto oksidas prisideda prie ozono sluoksnio, kuris saugo Žemę nuo kenksmingos ultravioletinės saulės spinduliuotės, nykimo. Sieros dioksidas ir azoto dioksidas maišosi su lietaus vandeniu ir sukelia rūgštų lietų, kuris kenkia pasėliams, miškams ir kitai augmenijai bei pastatams. Iš automobilių ir sunkvežimių išsiliejusi nafta ir degalai patenka į dirvožemį netoli greitkelių, o iš transporto priemonių išmetami degalai ir kietosios dalelės užteršia ežerus, upes ir pelkes. Automobilių utilizavimas yra transformacija į metalo laužą, visiškas  išardymas pagal Lietuvos įstatymus. Automobilių utilizavimas yra geras pasirinkimas kas nori pirkti naują netaršų automobilį.Jei nori gauti paramą kreipkis į automobilių supirkimą utilizavimui.

Scroll to Top