Parduodu automobilį skubiai

Kad per trumpą laiką gautumėte pinigų už automobilį, turite turėti patirties ir laisvo laiko, tokios antraštės kaip greitai parduodu automobilį skubiai nepadės jei skelbimas nebus gražus, jei neturite tam laiko, siūlome keletą variantų kur galite parduoti automobilį skubiai.

Automobilių supirkėjai

Galite pateik užklausą automobilių supirkėjams, kurie pamatė jūsų užklausą susisieks su jumis pasiūlydami atitinkamą kaina.Išsirinkę geriausią kainą galėsite parduoti automobilį skubiai.

Specializuoti aukcionai

Pardavimo terminas toks pat kaip ir automobilių supirkimo atveju – 1 diena, tačiau gali užtrukti ir ilgiau Bet kuris automobilių aukcionas yra tarpininkas tarp jūsų ir automobilio pardavėjo. Atsižvelgiant į komisinius, pardavimo kaina yra mažiausia.

Skubus automobilių supirkimas

Ar planuojate parduoti savo automobilį? Siūlome jums puikią galimybę tai padaryti – skubų automobilių supirkimą Kaune ir Lietuvoje. Mes pasirūpinome, kad procedūra būtų kuo paprastesnė.

Įgyvendinimo greitis

Ar daug dirbate arba mokotės? Net ir turėdami įtemptą darbo grafiką galite greitai parduoti savo automobilį, nes jums užteks vienos valandos! Naudodamiesi mūsų paslaugomis parduoti automobilį skubiai jums nereiks ruošti automobilio pardavimui, skelbti skelbimų ir bendrauti su pirkėjais. Galite susitarti dėl susitikimo bet kuriuo jums patogiu metu ir mes būsime pasiruošę jūsų vizitui! Momentinis automobilio supirkimas – dievo dovana užimtiems žmonėms. Vertiname jūsų laiką.

Gera automobilio kaina

Susisiekite su mumis ir įsitikinkite, kad tai nėra reklaminis triukas. Iš tiesų pasiūlysime jums didžiausią automobilio rinkos kainą. Kai pinigų reikia čia ir dabar, geresnio būdo parduoti tiesiog nėra.

Kodėl norime nupirkti automobilį už didelę kainą?

Šioje nišoje yra didelė konkurencija, todėl turime sumažinti komisinius, kad galėtume jums pateikti geriausią pasiūlymą ir esame suinteresuoti nuolat atnaujinti savo pozicijas, parduodu automobilį skubiai jūsų moto, o mūsų mes nupirksime jūsų auto.

Parduodu auto pliusai ir minusai

Skirtingai nuo savitarnos pardavimo, kai geriausiu atveju pardavimui prireikia poros savaičių (jei iš karto nustatote mažą kainą), skubus net brangių automobilių supirkimas neužtrunka ilgiau nei valandą.

  • Mes superkame automobilius, įskaitant dešinės pusės vairą, kreditinius ar naudotus automobilius, senus atuomobilius, po nedidelių avarijų, kurios dažnai atbaido daugumą pirkėjų.
  • Su mumis jums nereikės leisti pinigų priežiūrai ir mašinos plovimui prieš kiekvieną parodymą
  • Pirkėjų paieška, skelbimų skelbimas, bendravimas su potencialiais pirkėjais ir automobilio demonstravimas – visa tai tenka mums.

Pardavinėdami patys, būkite pasirengę pirkėjams, kurie numuš kainą. Vieni kruopščiai ieško trūkumų, prikišamai stebi kiekvieną įbrėžimą ir nurodo, kiek kainuos remontas, o kiti tiesiog įvardija kainą ir atsisako derėtis. Porą mėnesių praleidę ieškodami pirkėjo, būsite taip pavargę, kad būsite pasirengę sumažinti kainą, kad tik greičiau parduotumėte, tai gi parduodu auto pradžia nėra tokia lengva kaip atrodo.

Prie to pridėkite laiko vertę ir galimą išlaidų sumažėjimą. Pas mus meistras atlieka apžiūrą ir nustato kainą, apskaičiuotą pagal objektyvią būklę, o jūs garantuotai gausite būtent tiek, kiek nurodė vertintojas. 5-10 % skubos mokestis, priklausomai nuo situacijos.

Skubaus supirkimo kaina

Esame suinteresuoti pasiūlyti jums skubų ir brangų automobilio supirkimą ir pasiūlyti geriausią kainą tarp mūsų konkurentų. Iš anksto galite pasinaudoti mūsų internetine automobilių vertinimo paslauga. Tiesiog užpildykite formą, pridėkite išsamias nuotraukas ir po kelių minučių jums perskambins ekspertas ir pateiks apytikslę kainą. Jei išsamiai aprašysite savo automobilio būklę ir ekspertas neras jokių paslėptų defektų, sumokėsime būtent tiek. Atvykite ir įsitikinkite patys! Parduodu automobilį skubiai tai geriausias variantas parduoti automobilį skubiai už gerą kainą.

Scroll to Top